15юли/19

Област София-град

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1658 Отец Паисий-1928 ГРАД БАНКЯ СТОЛИЧНА 2946 Светлина-Вердикал 1927г. ГРАД БАНКЯ СТОЛИЧНА 1096 Просвета -гр.Бухово -1904 ГРАД БУХОВО СТОЛИЧНА 3178 Отец Паисий-1927 ГРАД НОВИ ИСКЪР СТОЛИЧНАПовече…

13юли/19

Област Пловдив

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 320 Родолюбие -1873 г.-Асеновград ГРАД АСЕНОВГРАД АСЕНОВГРАД 321 Христо Ботев -1928г. гр.Асеновград,кв. Долни Воден ГРАД АСЕНОВГРАД АСЕНОВГРАД 1061  Свети Преподобний Паисий Хилендарски -1997 г. ГРАД АСЕНОВГРАДПовече…

13юли/19

Област Кърджали

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1862 Родопска искра -1921г. ГРАД АРДИНО АРДИНО 3330 Светлина-1967г. СЕЛО АХРЯНСКО АРДИНО 2022 Христо Смирненски-1985 СЕЛО БАШЕВО АРДИНО 3477 Нова светлина-1950г. СЕЛО БОГАТИНО АРДИНО 1064 КлиментПовече…

13юли/19

Област Хасково

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 192 Христо Ботев -1902 ГРАД ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 1928 Никола Йонков Вапцаров-1895 ГРАД ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 2859 Възраждане-2001 ГРАД ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 2955 Култура-2002 ГРАД ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 2986 ВасилПовече…

13юли/19

Област Смолян

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 567 Просвета-1947 СЕЛО БАНИТЕ БАНИТЕ 3099 Светлина – Вишнево -1953 СЕЛО ВИШНЕВО БАНИТЕ 682 Светлина -1967 СЕЛО ГЪЛЪБОВО БАНИТЕ 1038 Зора-1927 СЕЛО ДАВИДКОВО БАНИТЕ 3469 ПросветаПовече…

08юли/19

Област Бургас

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1269 Васил Левски-1869 г. ГРАД АЙТОС АЙТОС 1264 Иван Кожухаров-1928 СЕЛО КАРАГЕОРГИЕВО АЙТОС 1260 Петър Житаров -1928г. СЕЛО КАРАНОВО АЙТОС 1261 Пробуда-1929г. СЕЛО МЪГЛЕН АЙТОС 1270Повече…

08юли/19

Област Стара Загора

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1086 Пейчо Минев -1905 г. СЕЛО БРАТЯ ДАСКАЛОВИ БРАТЯ ДАСКАЛОВИ 912 Христо Ботев 1908 СЕЛО ВЕРЕН БРАТЯ ДАСКАЛОВИ 1084 Трифон Бонев-1926г. СЕЛО ГОЛЯМ ДОЛ БРАТЯ ДАСКАЛОВИПовече…

08юли/19

Област Ямбол

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1869 Възраждане 1912г. ГРАД БОЛЯРОВО БОЛЯРОВО 2152 Ана Маймункова -1894 СЕЛО ВОДЕН БОЛЯРОВО 2978 Просвета 1927г. СЕЛО ГОЛЯМО КРУШЕВО БОЛЯРОВО 1863 Светлина-1928 СЕЛО МАМАРЧЕВО БОЛЯРОВО 2183Повече…

28юни/19

Област Варна

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 934 П.Р.Славейков-1901г. СЕЛО АВРЕН АВРЕН 2076 Зора 1-1937г. СЕЛО БЕНКОВСКИ АВРЕН 1023 П.Р.Славейков-1928 г. СЕЛО БЛИЗНАЦИ АВРЕН 2227 Христо Ботев-1927 СЕЛО БОЛЯРЦИ АВРЕН 1998 Просвета-1900 СЕЛОПовече…

25юни/19

Област София

Рег. номер Наименование Населено място Община 1431 Христо Ботев- 1925 СЕЛО АНТОН АНТОН 2789 Христо Ботев-1934 ГРАД БОЖУРИЩЕ БОЖУРИЩЕ 1402 Христо Ботев СЕЛО ГУРМАЗОВО БОЖУРИЩЕ 3601 Богатово – 2015 СЕЛО ГУРМАЗОВО БОЖУРИЩЕПовече…

25юни/19

Област Велико Търново

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 965 Петко Рачев Славейков -1920 ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО ВЕЛИКО ТЪРНОВО 966 Никола Михайловски -1921 ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВО ВЕЛИКО ТЪРНОВО 1012 Искра – 1896 ГРАД ВЕЛИКО ТЪРНОВОПовече…

24юни/19

Област Габрово

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1193 Априлов – Палаузов 1861 ГРАД ГАБРОВО ГАБРОВО 1375 Зора ГРАД ГАБРОВО ГАБРОВО 1409 Искра -1954 ГРАД ГАБРОВО ГАБРОВО 1515 Христо Смирненски-1949 ГРАД ГАБРОВО ГАБРОВО 1580Повече…

23юни/19

Област Разград

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1235 Саморазвитие 1902 ГРАД ЗАВЕТ ЗАВЕТ 2309 Просвета 1919 – Брестовене СЕЛО БРЕСТОВЕНЕ ЗАВЕТ 1311 Петко Рачев Славейков 1925 СЕЛО ВЕСЕЛЕЦ ЗАВЕТ 1208 Съзнание 1928 СЕЛОПовече…

22юни/19

Област Благоевград

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1138 Никола Йонков Вапцаров-1894 ГРАД БАНСКО БАНСКО 2754 Димитър Благоев 1925 ГРАД ДОБРИНИЩЕ БАНСКО 3228 Светлина-2006 СЕЛО КРЕМЕН БАНСКО 3238 Иван Кюлев-1996 СЕЛО МЕСТА БАНСКО 3487Повече…

22юни/19

Област Перник

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1077 Просвещение 1870 ГРАД БРЕЗНИК БРЕЗНИК 489 Просвета -1922 г. с. Бегуновци СЕЛО БЕГУНОВЦИ БРЕЗНИК 1108 Пробуда-1927г. СЕЛО КОШАРЕВО БРЕЗНИК 1177 Граовска пробуда -1928 – с. ВелковциПовече…

22юни/19

Област Враца

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 2437 Цани Иванов 1907 СЕЛО БОРОВАН БОРОВАН 3283 Пробуда-Добролево СЕЛО ДОБРОЛЕВО БОРОВАН 2438 Просвета 1919 СЕЛО МАЛОРАД БОРОВАН 2436 Васил Левски 1908 СЕЛО НИВЯНИН БОРОВАН 57Повече…

22юни/19

Област Видин

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 1987 Развитие -1893 г. ГРАД БЕЛОГРАДЧИК БЕЛОГРАДЧИК 3345 Михаил Шарков-1924 СЕЛО БОРОВИЦА БЕЛОГРАДЧИК 2572 Напредък-1923г. СЕЛО РАБИША БЕЛОГРАДЧИК 2653 Възраждане-1928г. СЕЛО РАЯНОВЦИ БЕЛОГРАДЧИК 2571 Развитие-1896г. СЕЛОПовече…

22юни/19

Област Монтана

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 2665 Иван Вазов-1872 ГРАД БЕРКОВИЦА БЕРКОВИЦА 2663 Развитие-1927 СЕЛО БОРОВЦИ БЕРКОВИЦА 2857 Иван Вазов 1911 СЕЛО БЪРЗИЯ БЕРКОВИЦА 2664 Съгласие-1898 СЕЛО ГАГАНИЦА БЕРКОВИЦА 1946 Развитие-1928 СЕЛОПовече…

22юни/19

Област Силистра

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 92 Ведрина -1948г. ГРАД АЛФАТАР АЛФАТАР 101 Йордан Йовков-1894г. ГРАД АЛФАТАР АЛФАТАР 71 Пробуда-1910 СЕЛО АЛЕКОВО АЛФАТАР 128 Светлина – с.Бистра -2005 СЕЛО БИСТРА АЛФАТАР 160Повече…

21юни/19

Област Шумен

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 2193 Развитие 1874 ГРАД ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ 3047 Самообразование – 1897г. ГРАД ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ 2192 Васил Друмев -1881 СЕЛО ДРАГОЕВО ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ 852Повече…

21юни/19

Област Ловеч

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 777 Просвета-1927г. ГРАД АПРИЛЦИ АПРИЛЦИ 778 Петър Берон-1927г. ГРАД АПРИЛЦИ АПРИЛЦИ 779 Бъдеще-1894г. ГРАД АПРИЛЦИ АПРИЛЦИ 2354 Светлина -1895 г. ГРАД АПРИЛЦИ АПРИЛЦИ 767 Св.Св.Кирил иПовече…

21юни/19

Област Търговище

Рег. номер НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА 836 Христо Ботев-1921 ГРАД АНТОНОВО АНТОНОВО 1323 Димитър Камбуров-1951 СЕЛО ДЛЪЖКА ПОЛЯНА АНТОНОВО 824 Борис Т. Златков-1928 СЕЛО ДОБРОТИЦА АНТОНОВО 668 Отец Паисий -1929 СЕЛО ИЗВОРОВОПовече…