Област Бургас

Рег. номер
НАИМЕНОВАНИЕ НАСЕЛЕНО МЯСТО ОБЩИНА
1269 Васил Левски-1869 г. ГРАД АЙТОС АЙТОС
1264 Иван Кожухаров-1928 СЕЛО КАРАГЕОРГИЕВО АЙТОС
1260 Петър Житаров -1928г. СЕЛО КАРАНОВО АЙТОС
1261 Пробуда-1929г. СЕЛО МЪГЛЕН АЙТОС
1270 Кирил и Методий-1929 СЕЛО ПЕЩЕРСКО АЙТОС
1265 Пробуда-1925г. СЕЛО ПИРНЕ АЙТОС
2416 Христо Ботев -1928 г. СЕЛО СЪДИЕВО АЙТОС
1268 Изгрев-1927г. СЕЛО ТОПОЛИЦА АЙТОС
1262 Пейо Крачолов Яворов СЕЛО ЧЕРНА МОГИЛА АЙТОС
1263 Светлина -1932г. СЕЛО ЧЕРНОГРАД АЙТОС
1267 Наука-1927 СЕЛО ЧУКАРКА АЙТОС
134 Паисий Хилендарски 1928 ГРАД БУРГАС БУРГАС
135 Св. Св. Кирил и Методий-1985 ГРАД БУРГАС БУРГАС
153 Христо Ботев -1937 ГРАД БУРГАС БУРГАС
171 Асен Златаров-1940 ГРАД БУРГАС БУРГАС
280 Изгрев -1909 ГРАД БУРГАС БУРГАС
282 Любен Каравелов 1940 ГРАД БУРГАС БУРГАС
311 Васил Левски-1937 ГРАД БУРГАС БУРГАС
518 Пенчо Славейков -1983 ГРАД БУРГАС БУРГАС
837 Просвета 1927 ГРАД БУРГАС БУРГАС
1266 Пробуда-1880г. Бургас ГРАД БУРГАС БУРГАС
2275 Фар -1946 ГРАД БУРГАС БУРГАС
2276 Ангел Димитров-1929 ГРАД БУРГАС БУРГАС
2314 Петър Янев-1939г. ГРАД БУРГАС БУРГАС
2385 Тракия-1930 ГРАД БУРГАС БУРГАС
2387 Антон Страшимиров -1980 г. ГРАД БУРГАС БУРГАС
3281 Светилник-2007 ГРАД БУРГАС БУРГАС
3481 Христо Ботев-1928 ГРАД БУРГАС БУРГАС
3596 Хамалогика 2014 ГРАД БУРГАС БУРГАС
3612 Тракия – 2015 ГРАД БУРГАС БУРГАС
3664 Преображение – 2017 гр. Бургас ГРАД БУРГАС БУРГАС
916 Съгласие 1905 г. ГРАД БЪЛГАРОВО БУРГАС
736 Христо Ботев СЕЛО БАНЕВО БУРГАС
2342 Светлина-1928г. СЕЛО БРЯСТОВЕЦ БУРГАС
2325 Обнова -1923 г. СЕЛО ВЕТРЕН БУРГАС
687 Просвета -1928г. СЕЛО ДИМЧЕВО БУРГАС
3171 Любен Каравелов-1948 СЕЛО ДРАГАНОВО БУРГАС
437 Пробуда 1929 СЕЛО ИЗВОР БУРГАС
2386 Просвета-1938 СЕЛО ИЗВОРИЩЕ БУРГАС
290 Съзнание-1927г. СЕЛО МАРИНКА БУРГАС
514 Пробуда-1929 СЕЛО РАВНЕЦ БУРГАС
580 Възраждане -1927 СЕЛО РУДНИК БУРГАС
761 Пробуда-1931г. СЕЛО ТВЪРДИЦА БУРГАС
947 Просвета-1927 ГРАД КАМЕНО КАМЕНО
3165 Пробуда-1963 г СЕЛО КОНСТАНТИНОВО КАМЕНО
3437 Съзнание – 2009 г. СЕЛО РУСОКАСТРО КАМЕНО
310 Просвета -1928 г. с. Черни връх СЕЛО ЧЕРНИ ВРЪХ КАМЕНО
927 Димитър Полянов-1862г. ГРАД КАРНОБАТ КАРНОБАТ
1616 Изгрев-1928г. СЕЛО АСПАРУХОВО КАРНОБАТ
1617 Христо Ботев-1928 г. СЕЛО ВЕНЕЦ КАРНОБАТ
3472 Изгрев-1929г. СЕЛО ГЛУМЧЕ КАРНОБАТ
1618 Светлина -1928 г. СЕЛО ДЕВЕТАК КАРНОБАТ
1619 Христо Смирненски-1932 г. СЕЛО ДЕТЕЛИНА КАРНОБАТ
1620 Пробуда-1929г. СЕЛО ДОБРИНОВО КАРНОБАТ
1621 Господин Иванов-1928г. СЕЛО ДРАГАНЦИ КАРНОБАТ
1622 Н. Й. Вапцаров-1925г. СЕЛО ЕКЗАРХ АНТИМОВО КАРНОБАТ
1623 Червена звезда-1928 г. СЕЛО ЗИМЕН КАРНОБАТ
1624 Михаил Иванов -1927 СЕЛО ИСКРА КАРНОБАТ
1626 Христо Ботев-1935г. СЕЛО КЛИКАЧ КАРНОБАТ
1627 Надежда-1929 г. СЕЛО КРУМОВО ГРАДИЩЕ КАРНОБАТ
1628 Христо Ботев-1926 г. СЕЛО КРУШОВО КАРНОБАТ
1629 Пробуда-1936г. СЕЛО МЪДРИНО КАРНОБАТ
1630 Просвета -1928г. СЕЛО НЕВЕСТИНО КАРНОБАТ
1631 Стремеж СЕЛО РАКЛИЦА КАРНОБАТ
1634 П. Р. Славейков-1927г. СЕЛО САН-СТЕФАНО КАРНОБАТ
1632 Светлина – 1922 г. СЕЛО СИГМЕН КАРНОБАТ
1633 Г.С.Раковски-1928г. СЕЛО СМОЛНИК КАРНОБАТ
1635 Развитие-1928г. СЕЛО СОКОЛОВО КАРНОБАТ
1636 Пробуда-1924 г. СЕЛО СЪРНЕВО КАРНОБАТ
1637 Христо Ботев-1928 г. СЕЛО ХАДЖИИТЕ КАРНОБАТ
1638 П.К. Яворов-1925г. СЕЛО ЦЕРКОВСКИ КАРНОБАТ
1639 Пробуда -1905 СЕЛО ЧЕРКОВО КАРНОБАТ
2787 Просвета 1914 ГРАД МАЛКО ТЪРНОВО МАЛКО ТЪРНОВО
3403 Просвета -1927 СЕЛО ГРАМАТИКОВО МАЛКО ТЪРНОВО
3011 Гео Милев -1928 СЕЛО ЗВЕЗДЕЦ МАЛКО ТЪРНОВО
27 Яна Лъскова -1905 ГРАД НЕСЕБЪР НЕСЕБЪР
3611 Месемврия – 2015 ГРАД НЕСЕБЪР НЕСЕБЪР
263 Изгрев-1927 ГРАД ОБЗОР НЕСЕБЪР
3630 Пробуда – 2016г. СЕЛО БАНЯ НЕСЕБЪР
269 Светлина-1928 СЕЛО ГЮЛЬОВЦА НЕСЕБЪР
267 Светлина-1928 СЕЛО КОШАРИЦА НЕСЕБЪР
265 Зора-1928 СЕЛО ОРИЗАРЕ НЕСЕБЪР
264 Гоце Делчев-1943 СЕЛО РАВДА НЕСЕБЪР
3564 Георги Сава Раковски – 2013 г. СЕЛО РАКОВСКОВО НЕСЕБЪР
268 Пробуда-1938 СЕЛО СВЕТИ ВЛАС НЕСЕБЪР
3415 Саморазвитие-1950 СЕЛО ТЪНКОВО НЕСЕБЪР
266 Светлина -1934 г . ГРАД АХЕЛОЙ ПОМОРИЕ
922 Атанас Манчев-1920г. ГРАД КАБЛЕШКОВО ПОМОРИЕ
880 Светлина – 1939 г. ГРАД ПОМОРИЕ ПОМОРИЕ
1278 Просвета-1888 ГРАД ПОМОРИЕ ПОМОРИЕ
3559 Здравец – 2013г. СЕЛО АЛЕКСАНДРОВО ПОМОРИЕ
1273 Георги Илиев Маджаров -1924 г. СЕЛО БАТА ПОМОРИЕ
3554 Възраждане-Доброван-2013г. СЕЛО БАТА ПОМОРИЕ
1274 Поука-1907 СЕЛО ГОРИЦА ПОМОРИЕ
1277 Самообразование-1928 СЕЛО ГЪЛЪБЕЦ ПОМОРИЕ
3177 Любен Каравелов-1978 г. СЕЛО ДЪБНИК ПОМОРИЕ
1271 Просвета-1906г. СЕЛО КОЗИЧИНО ПОМОРИЕ
3191 Възраждане -Лъка-2002 СЕЛО ЛЪКА ПОМОРИЕ
1275 Христо Ботев-1963г. СЕЛО МЕДОВО ПОМОРИЕ
1272 Просвета-1928г. СЕЛО ПОРОЙ ПОМОРИЕ
1276 Иван Спасов -1908 г. СЕЛО СТРАЦИН ПОМОРИЕ
1181 Свобода -1948 ГРАД КИТЕН ПРИМОРСКО
1296 Самообразование-1919 ГРАД ПРИМОРСКО ПРИМОРСКО
484 Виделина -1927г. СЕЛО ВЕСЕЛИЕ ПРИМОРСКО
923 Отец Паисий-1927 СЕЛО НОВО ПАНИЧАРЕВО ПРИМОРСКО
747 Възраждане-1999г. СЕЛО ПИСМЕНОВО ПРИМОРСКО
1146 Л.Н.Толстой-1926 СЕЛО ЯСНА ПОЛЯНА ПРИМОРСКО
3045 Л. Н. Толстой -2004 СЕЛО ЯСНА ПОЛЯНА ПРИМОРСКО
361 Искра-1927г. СЕЛО ВРЕСОВО РУЕН
752 Пробуда-1952 СЕЛО ДОБРА ПОЛЯНА РУЕН
598 Светлина-1950г. СЕЛО ДОБРОМИР РУЕН
707 Съзнание -1928 г. СЕЛО ДЪСКОТНА РУЕН
340 Фар-1952г. СЕЛО ЗАЙЧАР РУЕН
3458 Любен Каравелов-1961г. СЕЛО КАРАВЕЛЬОВО РУЕН
281 Просвета -1929 г. СЕЛО ЛЮЛЯКОВО РУЕН
848 Иван Вазов 1952 г. СЕЛО ПЛАНИНИЦА РУЕН
436 Ралю Тодоров Кехайов – 1929г. СЕЛО ПРОСЕНИК РУЕН
318 Зора-1928 г. СЕЛО РУЕН РУЕН
458 Пробуда-1937г. СЕЛО РЪЖИЦА РУЕН
790 Пробуда СЕЛО СИНИ РИД РУЕН
774 Максим Горки -1951 г. СЕЛО СКАЛАК РУЕН
695 Димитър Полянов 1957 г. СЕЛО СНЯГОВО РУЕН
535 Кирил и Методий 1965 г. СЕЛО СОКОЛЕЦ РУЕН
543 Христо Смирненски 1953г. СЕЛО СТРУЯ РУЕН
317 Атанас Манчев-1959г. СЕЛО ТОПЧИЙСКО РУЕН
3460 Христо Ботев 1933г. СЕЛО ТРЪНАК РУЕН
823 Хаджи Димитър-1939г. СЕЛО ЧЕРЕША РУЕН
534 Пробуда 1928г. СЕЛО ЯБЪЛЧЕВО РУЕН
843 Отец Паисий-1896 ГРАД СОЗОПОЛ СОЗОПОЛ
2843 Възраждане -2000 СЕЛО АТИЯ СОЗОПОЛ
764 Напредък 1904г. СЕЛО ЗИДАРОВО СОЗОПОЛ
1889 Наука 1928 СЕЛО ИНДЖЕ ВОЙВОДА СОЗОПОЛ
360 Светлина 1923 СЕЛО КРУШЕВЕЦ СОЗОПОЛ
688 Възраждане-1929г. СЕЛО ПРИСАД СОЗОПОЛ
476 Просвета-1935 СЕЛО РАВАДИНОВО СОЗОПОЛ
499 Ради Хаджиев 1929 г. СЕЛО РАВНА ГОРА СОЗОПОЛ
462 Ангел Величков-1902 СЕЛО РОСЕН СОЗОПОЛ
568 Димо Николов-1908 СЕЛО ЧЕРНОМОРЕЦ СОЗОПОЛ
705 Пробуда-1897год. ГРАД СРЕДЕЦ СРЕДЕЦ
3414 Христо Ботев-1934 СЕЛО БИСТРЕЦ СРЕДЕЦ
1292 Просвета-1930 СЕЛО ГОЛЯМО БУКОВО СРЕДЕЦ
698 Светлина-1924 СЕЛО ДЕБЕЛТ СРЕДЕЦ
1291 Изгрев-1930 СЕЛО ДРАЧЕВО СРЕДЕЦ
702 Просвета-1886 год. СЕЛО ДЮЛЕВО СРЕДЕЦ
704 Христо Ботев-1927 СЕЛО ЗАГОРЦИ СРЕДЕЦ
699 Елин Пелин-1927год. СЕЛО ЗОРНИЦА СРЕДЕЦ
700 Светлина-1906 СЕЛО МОМИНА ЦЪРКВА СРЕДЕЦ
3366 Искра-1906 СЕЛО ОРЛИНЦИ СРЕДЕЦ
703 Иван Вазов-1913 год. СЕЛО СВЕТЛИНА СРЕДЕЦ
3433 Светлина-1907 СЕЛО СУХОДОЛ СРЕДЕЦ
701 Христо Ботев-1905 СЕЛО ФАКИЯ СРЕДЕЦ
795 Просвета – 1882 ГРАД СУНГУРЛАРЕ СУНГУРЛАРЕ
2410 Васил Левски -1936 г. СЕЛО БОСИЛКОВО СУНГУРЛАРЕ
1953 Гео Милев -1930 г. СЕЛО ВЕДРОВО СУНГУРЛАРЕ
1596 Просвета -1935 г. СЕЛО ВЕЗЕНКОВО СУНГУРЛАРЕ
1955 Зора -1929г. СЕЛО ВЪЛЧИН СУНГУРЛАРЕ
2411 Христо Ботев -1927г. СЕЛО ГРОЗДЕН СУНГУРЛАРЕ
1954 Христо Ботев -1928 г. СЕЛО ЗАВЕТ СУНГУРЛАРЕ
1599 М.И.Калинин -1979г. СЕЛО КАМЧИЯ СУНГУРЛАРЕ
1590 Светлина -1920г. СЕЛО ЛОЗАРЕВО СУНГУРЛАРЕ
1592 Христо Смирненски -1938г. СЕЛО МАНОЛИЧ СУНГУРЛАРЕ
1601 Христо Ботев -1928 г. СЕЛО ПОДВИС СУНГУРЛАРЕ
1594 Васил Левски -1929г. СЕЛО ПРИЛЕП СУНГУРЛАРЕ
3354 Просвета -1937 г. СЕЛО САДОВО СУНГУРЛАРЕ
1593 Напредък-1908г. СЕЛО СЛАВЯНЦИ СУНГУРЛАРЕ
1591 Христо Ботев-1928г. СЕЛО СЪЕДИНЕНИЕ СУНГУРЛАРЕ
1952 Христо Ботев-1928 СЕЛО ТЕРЗИЙСКО СУНГУРЛАРЕ
1602 Христо Ботев -1932 г. СЕЛО ЧЕРНИЦА СУНГУРЛАРЕ
1595 Пробуда -1931 г. СЕЛО ЧУБРА СУНГУРЛАРЕ
1557 Христо Ботев-1925 г. ГРАД АХТОПОЛ ЦАРЕВО
657 Георги Кондолов-1914г.- гр. Царево ГРАД ЦАРЕВО ЦАРЕВО
719 Екзарх Антим I -1928 г. СЕЛО БРОДИЛОВО ЦАРЕВО
1509 Васил Левски -1925 г. СЕЛО КОСТИ ЦАРЕВО
1167 Искра -1952 г.“ СЕЛО ЛОЗЕНЕЦ ЦАРЕВО
3662 Фазаново – 2017 СЕЛО ФАЗАНОВО ЦАРЕВО

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *